Smag Blogger Teması dergi tarzı bloglarında kullanmak üzere benzersiz ve şık bir şablon arayan Blogspot Topluluğu kullanıcıları için SoraTemplates tarafından geliştirilen en son blogger temasıdır. Blogunuzu 2020’de yeniden tasarlamak için kullanabileceğiniz açık ara en şık, duyarlı ve zarif temadır. Bu şablon, teknoloji, haber, fotoğrafçılık, dijital dergi ve daha fazlası dahil olmak üzere niş içinde blogları olan tüm kullanıcılar için mükemmeldir. . Bunu blogunuzda denemeyi kaçırmayın ve ziyaretçilerinize web sitenizi tamamen yeni bir tasarımda kullanma konusunda mükemmel bir his verin ve blogunuzu daha fazla trafik kazanmak için blogunuzu rakiplerinizden ayırın. Basit, Hızlı Yükleme, Duyarlı, Seo Hazır, WordPress’ten Uyarlanmış, Reklamlara Hazır, Retina Hazır, Açılır Menü, Sosyal Yer İşaretine Hazır, Sayfa Gezinme Menüsü, Küçük Resimleri Gönder, Temiz, Tarayıcı Uyumluluğu, Kırmızı, Siyah, Sarı,

Haber siteleriniz için kullanabileceğiniz gibi genel blog, teknoloji vb. konulu siteleriniz içinde rahatca kullanabilirsiniz. Göz yormayan, göze hitap eden bu tema sizin işinizi görecektir.

Smag Blogger Teması dergi tarzı bloglarında kullanmak üzere benzersiz ve şık bir şablon arayanlar için kaçırılamayacak bir temadır.