AirFlex haber ve genel blog blogger teması birçok farklı alanda kullanabileceğiniz modern ve şık tasarıma sahip bir temadır. Birçok özelliği ve faydası bulunan bu temaya bakmadan geçmeyin! Oldukça işlevsel olan bu temanın işinize yarayacağından hiç şüphem yok.

Air Flex , basit ve zarif bir görünüme sahip en hızlı blogger temadır, CSS HTML ve JavaScript’te Optimizasyon uyguladığımız blogger şablonunda harika yükleme hızı elde edebilirsiniz, ayrıca JavaScript’te de sizin isteğinize göre öne çıkan bir gönderi olarak Popüler Yazılar sunuyoruz. seçim ve gereksinim. SEO dostu, duyarlı tasarım, Adsense desteği ve kenar çubuğunda ve ana sayfada birden çok blok gibi birden fazla özellikle birlikte blog yazarının en son sürümünü güncelledik. Ayrıca, cihazlarımızı ziyaret ettiğinizde web sitesi verilerinizin bazı verilerine yardımcı olan çerez izni veriyoruz, Bu, hızlı yüklenen bir web sitesi oluşturacak ve önceki oturumu hatırlayacaktır. Bu Amazing blogger şablonunu blogunuza indirin ve Dokümantasyon Özellikleri ile kolayca kurun

: –Magazie Stili, Hızlı Yükleme Hızıyla Öne Çıkan Gönderiler gibi çalışan LinkList Kategorili Popüler Gönderiler Kaydırıcısı. Tema, tam duyarlı tasarım ve tarayıcı uyumluluğu yüklemek için daha hızlıdır.

Mobil Uyumlu : – Evet, bu şablon tablet mobil ve masaüstü gibi her tür cihazda Tam duyarlıdır. Şablon harika görünüyor temiz ve zarif bir görünüm iniş hızı daha hızlıdır.

Renkler/Düzen : – Düzene gidin, ardından tema tasarımcısına tıklayın, web sitenizde herhangi bir HTML kodlaması olmadan kolayca kullanabileceğiniz çeşitli otomatik renk değiştirme yazı tipi değiştirme seçenekleri mevcuttur. Blogger’ın basit LinkList gadget’ı ile düzeni sürükleyip bırakmak çok basittir.

Destek :-Müşteri destek yardımımız, şablonunuzdaki her türlü soru ve sorunda size yardımcı olmak için her zaman hazırdır. Sizi blogunuzu yönetmeye ve daha iyi destek almaya davet edeceğiz. Ayrıca sohbet etmek ve sorunları çözmek için sosyal medyayız.
Reklam Yerkeri Hazır: Bu temada reklam yerleri hazırdır, blogunuza iyi uyumlu ve desteklenebilir herhangi bir ortak ADS’yi yükleyebilir ve çalıştırabilirsiniz.
Çoklu Dil: Şimdi, blogunuzda herhangi bir dil biçimini kullanın, ayara gidin ve blogunuzda görüneceği dili değiştirin.
Şifreli Komut Dosyası Yok: Temada herhangi bir kötü amaçlı yazılım veya şifreli komut dosyası olmadan en iyi temiz, hızlı yanıt veren şablonları sağlıyoruz
SEO Meta Etiketleri: Web sitenizi arama motorlarıyla daha uyumlu hale getirmek için en iyi SEO Meta Etiketleri kurduk.
Tema Özelleştirme: Şimdi, önceden yüklenmiş tema düzenleyici araçları olmadan temanızı daha kolay özelleştirin ve tasarlayın

Hızlı Yükleme: Unutmayın, Optimize Edilmiş / Sıkıştırılmış temadan gösterilen sonuç, hızı artırmak için lütfen bizimle iletişime geçin.

Piki Tema Müşteri Hizmetleri

SEO Uyumlu: Web sitenizi Sıralama için Daha Hızlı ve bu araçlarla Uyumlu hale getirmek için en iyi İşaretleme Araçlarını Sağlıyorlar.

TEMA DEMO

AİRFLEX BLOGGER TEMASI ÜCRETSİZ İNDİR

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.