Ücretsiz Jettheme Premium Blogger Şablonunu İndirin

Jettheme Premium Blogger Temasını Ücretsiz İndir | Jettheme Premium Blogger Tema, teknoloji, oyunlar, seyahat hedefleri, film, genel blog, inovasyon ve diğer konularda bir blog oluşturmak isteyen kişiler için idealdir. Tasarım basit ama üst düzey görünüyor. İlk bakışta, WordPress destekli bir blog gibi görünüyor.

Kampanyanın başlangıcını uzatan bu tema, misafirlerinizin daha hızlı içerik aramasını sağlarken, ekstra komut dosyalarını düşürmeye vurgu yaparak reklam paranızı artırır. Bugün size tüm bu yeni özel tasarım şablonlarını sunmaktan mutluluk duyuyorum. Sonuç olarak, Jettheme Blogger Temasını alabilirsiniz .

Jettheme Premium blog yazarı teması , fotoğraflar, videolar ve AdSense gibi çeşitli öğeler için gecikmeli yükleme özellikleri sayesinde inanılmaz derecede hızlı yükleniyor.

Jettheme Şablonunda Hangi Yazı Tipleri kullanılır?

Jettheme Blogger şablonu, taleplerinize uyacak şekilde değiştirebileceğiniz ve bu şablonu bu şablonun yazı tiplerini barındıracak şekilde düzenlemeniz gerekirse, Google’ın modaya uygun yazı tiplerini kullanır Belgeler veya Geri Bildirim. Ne yapmak istediğinizi belirleyin. Bu şablondaki yazı tiplerini düzenleme veya değiştirme konusunda size yardımcı olabilirim.

Jetthemes Temasında Hangi Simgeler Kullanılır?

Jettheme Blogger teması, İnternet’teki birçok web sitesi tarafından kullanılan font-awesome CSS paketindeki simgeleri kullanır. Simgeler veya grafikler için başka bir kitaplık kullanabilirsiniz, ancak bu daha zor olacaktır. Size kolaylık olması için, font-awesome CSS kitaplığını kullandım.

TEMA DEMO

TEMA DOSYALARI