ChickPro Blogger Teması , el yapımı ve güzel bir işçilik parçasıdır moda blog temasıdır. Şaşırtıcı özellikleri ve kutudan çıkar çıkmaz şık tasarımıyla bu tema birçok premium özelliğe sahiptir. Boyutlarını kullanıcının ekran boyutuna veya cihaz türüne göre uyarlayabilen, tamamen duyarlı bir tasarıma sahip, tamamen işlevsel bir temadır; bu, bir ziyaretçi ne tür bir cihaz kullanırsa kullansın, her en boy oranında mükemmel görüneceği anlamına gelir. Bu tema, hemen hemen her niş için her türden blog oluşturmanıza izin veren birçok profesyonel özelliğe sahiptir. Fütüristik görünümlerle dolu olan bu tema, kişisel moda dergisi blogları , ancak bu temayı makyaj ve güzellik hakkında bloglar oluşturmak için de kullanabilirsiniz. , seyahat, yemek, günlük bloglar vb. Oluşturmak için idealdir . Bu, uyarlanabilir renk şemaları ve arka planlarıyla son derece özelleştirilebilir bir temadır. Basit , Hızlı Yükleme , Duyarlı, Seo Uyumlu, WordPress’ten Uyarlanmış , Reklamlara Hazır, Retina Hazır, Açılır Menü , Sosyal Yer İmlerine Hazır , Sayfa Gezinme Menüsü , Küçük Resimleri Yayınla , Temiz , Tarayıcı Uyumluluğu , Beyaz , Kırmızı , Zarif , Şık, Ücretsiz Premium , Slayt Gösterisi, Moda, Beyaz, Dergi, Zarif, AMP , Google , 2 Sütun.

Canlı Önizleme

Ücretsiz İndir

2 Yorum

  1. Arda Cevapla

    Merhaba, tema çok hoşuma gitti fakat pagespeed değerlerine çok takılan biriyim. Seo açısından önemli bir kriter olarak görüyorum. Demo adres önizleme olduğundan pagespeed değerlerini verimli olarak inceleyemiyorum. İmkanınız varsa pagespeed değerlerini paylaşır mısınız?

    1. CanDuman Yazar Cevapla

      Tabii, mobil skoru 49 ve masaüstü skoru 90 görünüyor. Bu veriler tema üzerinde herhangi bir optimizasyon yapılmamış verilerdir. Kullanılmayan css, js kaldırılarak resim optimizasyonu vs. yapılarak daha yüksek skora ulaşılabilir. Masaüstü skoru demo için gayet iyi, mobil için de amp değerlendirilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir