FastPro Blogger Teması

FastPro Blogger Teması, tüm ekranlarda (mobil, tabletler ve masaüstü) tamamen duyarlı bir blogger teması indirmek için ücretsiz google içgörü sayfasındaki en iyi ve hızlı sayfa yükleme Blogger Temasıdır ve mükemmel tasarlanmış ve kodlanmış SEO için son derece optimize edilmiştir.

Tüm Fast [pro sayfaları, indeks sayfası, statik sayfalar ve gönderiler, küçültülmüş html, CSS ve Javascript kodlarıyla sayfa yüklemelerinde hızlı olacak şekilde tasarlanmıştır ve bu da onu en son güncelleme tasarımıyla bu yıl 2020’nin en iyi blogger teması yapar. Hızlı yükleme temalarının ve Superfast blogger temasının en son sürümü ile bunun tüm blog nişleri modası, yeni bloglar, dergiler, filmler ve videolar blogları ve çok daha fazlası için en iyisi olduğunu görebilirsiniz.

Artık ypu, aynı tasarıma sahip ancak premium destekleri güncellemeyen premium sürümü istemediğiniz sürece, blogunuzda bu en son güncellenmiş blogger temasını ücretsiz olarak kullanabilir. Bu tema, tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için iyi bir şekilde optimize edilmiştir.

FastPro Blogger Teması Özellikleri

İşte birkaç özellik, ancak burada bahsettiğimizden daha fazlasını kontrol edebilirsiniz.

Öne çıkan gönderi widget’ı, gönderi etiketlerine veya etiketlerine bağlı olarak 4 ızgara stilinde minimal gönderi ve en son gönderilerin ve açılır menü bileşeninin zaten eklenmiş olduğu Mega menünün bulunduğu bu blogger temasında desteklenmektedir.

Kenar çubuğu widget’ları yapışkandır ve sayfa kaydırmada sabitlenmiştir, bu nedenle her sayfa kaydırmasında widget’ı görürsünüz (reklamlar için en iyi özellik – adsense reklamları), bunlardan yapışkan widget javascript’i yorumlayarak veya kaldırarak onu devre dışı bırakabiliyorsunuz.

Yerleşik blogger yorumu ve disqus içeren yorumlar da emoji, popüler gönderi, kenar çubuğundaki veya altbilgideki ilgili gönderi ile desteklenir.

Altbilgi iyi optimize edilmiş ve etiket listesi, bulut etiketleri (düğmeler olarak), popüler gönderiler, rastgele gönderiler, bize ulaşın widget’ı, e-posta aboneliği ve diğer bazı blogger widget’larını içerecek şekilde tasarlanmıştır.

Demo Site İncelemek için Tıklayınız.

İndirmek İçin Tıklayınız.