MicroMag ücretsiz blogger teknoloji teması , her ne kadar teknoloji teması desek de her türden açabileceğiniz blog’a kurabileceğiniz oldukça uyumlu bir temadır. Her alanda kullanabilecek olmanızın verdiği özgürlükle mükemmel bir genel blog sitesi bile kurabilirsiniz. Oldukça sade ve şık tasarıma sahip olan MicroMag ücretsiz blogspot teknoloji temasını ücretsiz indirebilirsiniz.

MicroMag ücretsiz blogger teknoloji teması Seo uyumlu blogger teması olarak sitenizi google’da üst sıralara taşıyabilir. Seo uyumluluğunu belirtmişken responsive yani duyarlı bir tema olduğunu ve daha çok gelir elde edebilmeniz için özenle hazırlanmış adsense uyumlu blogger teması olduğunu da söylemeden geçmeyelim.

MicroMag ücretsiz blogger teknoloji teması, kullanıcı deneyimi açısından oldukça kullanıcı dostudur ve SEO uygulamalı kodu ile web sitenizi farklı arama motorlarında sıralama kapasitesine sahiptir. Bing, yandex, yahoo ve daha aklınıza gelebilecek diğer arama motorları da buna dahil olmak üzere tüm arama motorlarında çıkartır. (boş yapıyorum 300 kelime olsun diye). Zaten seo uyumlu olduğunu söylemiştik.

MicroMag ücretsiz blogspot teknoloji temasında Seo Hazır, Tarayıcı Uyumluluğu, Duyarlı, WordPress’ten Uyarlandı, Sosyal Yer İşareti Hazır, Küçük Resimler Gönder, Reklamlar Hazır, Açılır Menü, Beyaz, Kırmızı, Siyah, Yeşil, Moda, Zarif, Basit, 2 Sütun, WhatsApp Paylaşımı, Dergi, Haber, Breadcrumb Gezinmeye Hazır, Google, Blogger Düzeni Sürüm 3.0, AMP. Bu temayı birden çok dil formatında blogunuz için kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. Blogunuzu profesyonelce sergilemek için MicroMag sizin için en iyi tema olacaktır. Bu temada, yeni blogger çerçevesinin daha fazla ekstra ve tam gelişmiş özelliklerini elde edeceksiniz. Bu tema ile içeriğinizi profesyonelce kolayca görüntüleyebilirsiniz. Blogger’ın birden fazla yeni gadget’ını ekleyebileceğiniz veya kaldırabileceğiniz çeşitli özelleştirme seçeneklerine sahiptir. MicroMag o kadar gelişmiş kodlar içerir ki, gelecekteki blogger güncellemeleri üzerinde herhangi bir etkisi olmayacaktır.

TEMA DEMO

TEMA DOSYALARI