DailyHealth Blogger Teması

DailyHealth Blogger Teması yeşil renkte sağlık blogunuz için uygun bir blogger temasıdır. DailyHealth, Sağlık / Fitness Blogları için Taze, Duyarlı, 2 Sütunlu bir Blogger Temasıdır. DailyHealth Blogger Temasında Öne Çıkan İçerik Kaydırıcısı, İki Açılır Menü, 468×60 Başlık Başlığı, İlgili Gönderiler, Breadcrump , 3 Sütun Altbilgi Pencere Öğeleri Alanı, Sosyal Düğmeler, Sekmeli Pencere Öğesi ve Daha Fazla Özellik bulunur.

DailyHealth blogger teması sağlık alanı için oldukça uygun görünen bir temadır. Kullanıcıların aradıklarını kolayca bulabilecekleri bir temadır. Göz yormayan sadeliğiyle içerik odaklı çalışmalar gerçekleştirebilirsiniz. Modern tema olarak sayılmasa da bu temanın eski görünümünü elbette sevenler, bu görünüme alışkın olup bu görünümü arayanlar da var. Onlara ithafen paylaştığımız bu tema oldukça işinizi görecektir.

1 Kenar Çubuğu, 2 Sütun, 3 Sütun altbilgisi, WordPress’ten uyarlanmıştır, İçerik haritası, Zarif, Öne Çıkan Bölüm, Sabit genişlik, Sağlık, Duyarlı, Taze, Yeşil, Başlık Banner’ı, Dergi, Doğa, Premium, İlgili Gönderiler, Sağ Kenar Çubuğu, Kaydırıcı, Sekmeli widget, Üst Gezinti Çubuğu, Web 2.0, Beyaz

DailtHealth Tema Demo Önizleme

DailyHealth Temasını İndir