MovieKhor Blogger Film Teması, özellikle film blogları için gelen en iyi temalardan biridir. Zaten bir film web siteniz varsa veya film fragmanı, film yorumları veya bunun gibi bir şeyle ilgili yeni bir web sitesi oluşturacaksanız, moviekhor blog teması sizin için en iyi tema olacaktır. Çünkü blogunuzu sadece süper hızlı yükleme yapmakla kalmayacak, aynı zamanda diğer bazı gelişmiş özelliklerle birlikte gelir.

Bu şablonu kullanmanın en büyük nedenlerinden biri, sadık okuyucularınızın sitenize kolayca göz atmasına yardımcı olmasıdır. Tamamen mobil uyumlu bir tasarıma sahiptir. Siz sadık okuyucular sitenize dünyanın farklı yerlerinden kolayca erişebilirsiniz. Reklamlarınızı görüntülemek ve blogdan gelirinizi en üst düzeye çıkarmak için kullanabileceğiniz güzel bir başlık bölümüne sahiptir. Ayrıca en önemli sayfalarınızı bağlamak için güzel bir gezinti çubuğu vardır. Reklam alanları hazır olduğundan adsense uyumlu bir temadır.

Bu temanın fikri en popüler videolardan veya film inceleme web sitelerinden uyarlanmıştır. Bazı popüler siteleri ziyaret etmiş olabilirsiniz ve genellikle bu tür benzersiz görünümlü blogger temalarını kullanmayı çok isterler. Temiz ve hızlı yükleme tasarımı nedeniyle. Moviekhor blogger şablonu da arama sonuçlarında sıralamanızı artırmanıza yardımcı olacaktır. Bu nedenle, okuyucularımıza bu şablonu film blogunuz için kullanmalarını şiddetle tavsiye ederiz.

DEMO

https://moviekhor-templatemark.blogspot.com/

TEMA İNDİR

http://bc.vc/xWMStiE