MagSoft ücretsiz blogger teması her içeriğe, her sektöre ve her konuya uygun olacak biçimde tasarlanmış bir temadır. Magsoft blogger temasını dilerseniz haber sitenizde, dilerseniz teknoloji ile ilgili sitenizde dilerseniz magazin sitenizde kullanabilirsiniz.

Genel blog teması olarak bloggerların göz bebeği olan MagSoft teması sizin de çok işinize yarayacak. İsteklerinize göre özelleştirebileceğiniz bir tema olarak responsive ve seo uyumlu yapısıyla kullanıcı deneyimi açısından da çok avantajlı bir premium temadır.

Tema Ayrıntıları :- Magsoft, okuyucularınızı cezbedecek ayırt edici özelliklere ve yumuşak bir görünüme sahip en büyük Blogger şablonu. Bu Blogger şablonuna, gönderileri menünün en üstünde tutmak için benzer yer işareti seçeneğinin yanı sıra birçok özellik gönderi gadget’ı bölümü ekledik. Bu Blogger şablonu, üç ayrı sürümde çeşitli özellikler sunar: karanlık, RTL ve varsayılan. Bu Blogger şablonu, SEO açısından son derece optimize edilmiştir, Adsense dostudur ve çağdaş tarayıcılarla uyumlu esnek kodlara sahiptir. Bu Blogger şablonu, teknoloji dergileri, oyunlar, haberler, kişisel bloglar ve portföyler dahil olmak üzere birçok blog türü için idealdir. Bu Blogger temasının yükleme hızı harika, ancak Google’ın web vitals puanını iyileştirmek için optimizasyon yapmak oldukça zor.

 Tema Özellikleri –

Portföy GörünümüMagzine & Basit Şablon
%100 Responsive TemaÖne Çıkan Gönderi Gadget’ları
Mobil Uyumlu ŞablonReklamlara Hazır Blogger Şablonları
SEO’ya hazır TemaAdsense Uyumlu Tema
Çoklu Sütun DesteğiŞema, zengin snippet’ler Destek
SEO meta etiketleriTamamen SEO Optimize Edilmiş
Yorumlar Sistem DesteğiEn Yeni FontAwesome Simgeleri
Tema Tasarımcısı DesteğiYönetici Paneli Düzeni
Hızlı Yükleme Blogger ŞablonuÖzel 404 hata sayfası
5 + Sütun widget’ları desteğiStatik Menü ve Kenar Çubuğu
Profesyonel özellikli bölümBlogger Yeni Çerçeve
Sınırsız renk desteğiMega menü ve Alt menü
Özelleştirilebilir ŞablonAyrıntılar dokümantasyon dosyası
Gümrük widget’ları desteğiÇoklu küçük resim desteği

TEMA DEMO ÖNİZLE

TEMA DOSYALARI İNDİR