Tech News Blogger Teknoloji Teması

Teknoloji her geçen gün gelişmekte olup meraklı sayısı da buna bağlı olarak artmaktadır. Blog yazarı olmanın altın kurallarında bir tanesi de ilgi alanında içerikler üretmektedir. Açtığınız teknoloji bloguna profesyonel bir görünüm kazandırmak ister misiniz? Tech News Blogger Teması ile profesyonel ve SEO uyumlu bir siteye sahip olun.

SEO için önemli bir etkene sahip olan site hızının ölçümünü demo sitesi üzerinden ve google’ın pagespeed insights aracını kullanarak site hızı sonuçlarına ulaştık. Demo sitelerinde mobil hızı 50 gibi oranlarda düşük görünse de ufak dokunuşlarla yükseltilebilir. Masaüstü skoru 91 gelerek bizden geçer not almıştır 🙂

Blogger teknoloji teması içerisinde yer alan özelliklerden bazılarını şu şekilde sıralayabiliriz.

  • SEO uyumlu
  • Sayfa üstü sosyal medya bağlantıları
  • Logo yanı reklam ekleme fırsatı
  • Rastgele yazı butonu
  • Tarih ve gün gösterme
  • Çarpıcı öne çıkan yazılar tasarımı
Tech news blogger teması seo uyumlu ve responsive bir temadır. Birçok alanda kullanılabilir.

Tech News Blogger Teması  , modern bir tasarım blogger blog temasıdır. Bu temayı kullanarak teknoloji, dergi , inceleme, nasıl yapılır , yemek, seyahat, fotoğrafçılık, yaşam tarzı ve çok daha fazlası gibi her tür blog sitesi oluşturabilirsiniz. Bu blog temasıyla hikayelerinizi ifade edebilmeniz için tasarım düzeni. Belirli bir kategorideki en son haber gönderilerini rastgele veya ızgara görünümünde göstermenize yardımcı olan ızgara tabanlı Son Gönderiler Widget’ına sahiptir. Büyük ölçekli blog web siteleri veya gazete web siteleri için mükemmeldir. Reklam dostu bir tema olarak, ana sayfada ve iç sayfalarda, blogdan parasal faydalar elde etmek için reklamlar ve reklamlar tutmak için birkaç nokta vardır. Bu, test edilmiş ve çeşitli tarayıcılar ve elde taşınan cihazlarla uyumlu hale getirilmiş, böylece cihazlar arası uyumluluk dışında hem duyarlı hem de mobil uyumluluğu test eden oldukça optimize edilmiş bir temadır. Breadcrumb Gezinmeye Hazır , Haberler,  Sayfa Gezinme Menüsü , 3 Sütun Altbilgisi , Sekmeli Widget Hazır, Slayt Gösterisi, Kırmızı ,  İş , Mavi , E-posta Aboneliği Widget’ı Hazır , Hazır Reklam Alanları,  Beyaz , 1 Kenar Çubuğu , 1 Sağ Kenar Çubuğu , Temiz, Seo Hazır, Dergi, Ücretsiz ve Premium sürümleri , Sağ Kenar Çubuğu , Küçük Resimleri Gönder , Duyarlı, Sosyal Yer İşareti Hazır , Açılır Menü Menü , 2 Sütun.

TECH NEWS BLOGGER TEMASI DEMO SİTE İÇİN TIKLAYINIZ.

TEMAYI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Daha fazla ücretsiz tema için blogger temaları bağlantıya tıklayarak anasayfamızdan temaları inceleyebilirsiniz.