Foodify Yemek Tarifi Blogger Teması

Foodify yemek tarifi blogger teması, çekici modern tasarıma sahip en iyi yemek tarifi blogger temalarından biridir. Yemek blogunuz, kafeniz veya restoran web siteniz için harika bir şablon arıyorsanız, foodify blogger tenası sizin için en iyi seçimdir. Bu şablon tamamen sorumludur ve tüm cihazlarla tamamen uyumludur. Bu yüzden yemek blogunuza farklı bir modern görünüm vermek istiyorsanız, sadece bunun için gidin. Yani burada foodify premium ücretsiz blogger teması bazı temel ve çekici özellikleri paylaşacağım . Ayrıca ücretsiz ve premium sürümünün nasıl indirileceğini de paylaşacağım.

Foodify Blogger Temasının Temel Özellikleri

1. Mobil Uyumlu :- Bu tema, her temanın temel ihtiyacı olan her türlü cihaz ekranında tamamen duyarlı tasarım ve otomatik olarak ayarlanabilir.
2. Kutulu Mod :- Şahsen tüm blogger temasının kutu sürümünü seviyorum. Temel olarak, içeriğinizin harika görünen kutunun içinde olacağı anlamına gelir.
3. Ekstra Kenar Çubuğu seçeneği:- Genellikle tüm şablonda sadece sağ kenar çubuğu seçeneği elde edersiniz, ancak foodify blogcu şablonunda hem sağ hem de sol kenar çubuğu alırsınız. Sol kenar çubuğu bu şablonda ek özellik kullanılabilir.

4. Adsense Uyumlu :- Foodify tema adsense uyumludur ve adsense kazancınızı en üst düzeye çıkarmak için bazı özel reklam alanları içerir.

Tam Yükleme Süresi:- 1.0 saniye ile oldukça hızlı açılan bir temadır.

Foodify Blogger Temasının Bazı Çekici özellikleri

1. İçindekiler Tablosu :- İçerik tablosu eklentisi şablonun premium sürümünde mevcuttur. Bu eklenti özelliği, izleyiciler için yararlı olan içerik tablosunu otomatik olarak eklemektir. Sadece bu özelliği etkinleştirmek için bir kısa kod eklemeniz gerekir.
2. Karanlık Mod:- Bu şablon tek tıklamayla karanlık mod özelliği ile kullanılabilir. Karanlık mod, göz yorgunluğunu azaltmaya yardımcı olduğu için parlak beyaz ışığa duyarlı kullanıcılar için çok önemlidir.
3. Bölüm Hakkında Harika :- Bölüm hakkında kendiniz hakkında ifade etmek çok önemlidir. Bu şablon modern tasarım ile birlikte gelir Hakkında bölümü.
4.Yerel çerez onayı :- Bu şablon otomatik yerel çerez izni özelliği ile kullanılabilir.
Temanın tüm özelliklerine erişmek istiyorsanız foodify temasının Premium sürümüne gidin. Premium sürümde ömür boyu tema güncellemeleri de alacaksınız.

DEMO İNCELE

https://foodify-templateify.blogspot.com/

FOODİFY TEMA İNDİR

http://bc.vc/WjDEPsX

DİĞER YEMEK TARİFLERİ BLOGGER TEMALARI

Cooking Time Yemek Tarifi Teması

FoodUp Yemek Tarifi Blogger Teması